Партнерам

Більше 20 років ми працюємо з зарубіжними замовниками. В зв’язку з розширенням виробничих потужностей, наше підприємство готове залучити нових партнерів та надати послуги по виготовленню на заказ широкого асортименту жіночого одягу.

Підприємство постійно працює з закордонними партнерами Німеччини, Франції, Італії.

Проведено технічне переозброєння підприємства. Ми гарантуємо якість продукції, що випускається. Проведено комплексне переозброєння. Сьогодні «ВОРСКЛА-СТИЛЬ» - це високотехнологічне виробництво з пошиття жіночого одягу.

«Ворскла» - це постійна модернізація виробничих потужностей, це цілий комплекс реалізованих проектів соціального розвитку колективу. Вироби фірми «Ворскла» відрізняються різноманітністю моделей і високою якістю виготовлення. Наше підприємство знаходиться в постійному вдосконаленні та розвитку. Ми не зупиняємося на досягнутому і пред'являємо до себе високі вимоги, орієнтуючись на кращий вітчизняний і зарубіжний досвід. Ми намагаємося використовувати новітні технології, постійно переоснащувати виробництво новітнім обладнанням. Вміле поєднання сучасних передових технологій, новітнього обладнання, а також високу якість і надійність, гнучкі ціни дозволяють фірмі бути конкурентоспроможною на ринку жіночого одягу. Зручно обладнані, просторі і світлі цехи фабрики дають можливість комфортної роботи майстрам пошиття.

Досвідчений колектив, високоякісні технології та доступні ціни є запорукою плідного та успішного співробітництва.